Nieuwe bankrekeningnummers kerkbalans en solidariteitskas

Onze rekeningnummers zijn ondergebracht bij Stichting Kerkelijk Geldbeheer (SKG). SKG maakt gebruik van de systemen van Van Lanschot Bankiers voor het verzorgen van het betalingsverkeer. Per 1 november 2018 is dit niet meer mogelijk en gaat SKG gebruik maken van de systemen van de Rabobank. Hierdoor wijzigen onze rekeningnummers per 1 november 2018.

Graag vragen we uw aandacht voor de volgende zaken:

Heeft u ons gemachtigd om een bedrag van uw rekening te incasseren? Dan ziet u vanaf 1 november 2018 een andere tegenrekening op uw rekeningafschrift.

Heeft u een periodieke overboeking in internetbankieren naar één van de rekeningen van onze gemeente? Dan ziet u bij de overboekingen na 1 november 2018 dat deze overboeking is doorgestuurd naar de nieuwe rekening van onze gemeente via de ‘Overstapservice’.
Wilt u zelf het rekeningnummer in internetbankieren wijzigen.

Heeft u nog acceptgiro’s van onze gemeente liggen met ons oude rekeningnummer?
Via internetbankieren kunt u deze nog gewoon blijven overmaken, maar vanaf
1 november 2018 kunt u deze acceptgiro’s niet meer fysiek inleveren bij uw bank.

Onze nieuwe rekeningnummers zijn:
NL69 RABO 0373 7230 32 Actie Kerkbalans
(was NL75 FVLB 0699 8413 48)
NL47 RABO 0373 7230 40 Solidariteitskas
(was NL95 FVLB 0226 1175 29)

Als u nog vragen heeft, kunt u contact opnemen met het Kerkelijk Bureau.
Bij voorkeur per email: annet@kbsalland.nl