‘Niet alleen’; Mocht u praktische hulp nodig hebben? Is er een luisterend oor nodig?

Beste gemeenteleden,
Ondanks het Coronavirus willen we graag contact houden met elkaar en blijven klaarstaan voor elkaar. Wij hebben daarom besloten om ons, als gemeente, aan te sluiten bij de landelijke organisatie: #Nietalleen.
Dit houdt in dat mensen met een hulpvraag zich hier kunnen aanmelden.
Op dit platform (#Nietalleen) wordt de hulpvraag en het hulpaanbod door één van de samenwerkende organisaties opgepakt en doorgestuurd naar een organisatie/kerk bij de hulpvrager in de buurt.
Voor onze gemeente De Hoeksteen zal de hulpvraag binnenkomen bij onze jeugdwerker Marleen Kragt (contactpersoon vanuit onze gemeente). Marleen heeft op dit moment een lijst met vrijwilligers en beschikt ook over een groot netwerk van beschikbare jongeren en volwassenen. Op deze manier kunnen we op een geordende manier voor elkaar klaarstaan.
Mocht u praktische hulp nodig hebben? Is er een luisterend oor nodig? Meld de hulpvraag aan bij www.nietalleen.nl of via het nummer 0800-1322.
Eventuele vrijwilligers kunnen zich aanmelden via jeugdwerkers@hoeksteenkerk.nl
of 06-46110116.

Voor vragen kunt u gerust contact opnemen met Marleen Kragt (zie bovenstaande contactgegevens)

Met vriendelijke groet,

Namens de diaconie en jeugdwerkers
-De Hoeksteen, IJsselmuiden-